Перевіримо належність наданих забудовником ліцензій, документів на землю, дозвільних документів на будівництво. Перевіримо данні Державного реєстру щодо відсутності застав на об'єкт.
Вивчимо договір на предмет дотримання умови щодо строків, відповідальності, порядку оформлення права власності, інше. Запропонуємо правки.
Пояснимо плюси і мінуси запропонованого забудовником механізму інвестування.
За результатами юридичного аудиту надамо консультацію та підготуємо письмовий висновок, в якому відобразимо інформацію про об’єкт будівництва, всі ризики (якщо такі виявлені), а також способи мінімізації.
Перевірка наявності та належності дозвільних документів забудовника з метою виключення ризику інвестування в самочинне будівництво. Перевірка даних державних реєстрів щодо відсутності обтяжень/застав на майно.
1 робочий день
Аналіз дозвільних документів забудовника. Перевірка інформації про обтяження в державних реєстрах. Вивчення механізму інвестування. Опрацювання договору. Усна консультація та письмовий висновок.
3 робочі дні
Ведення переговорів із забудовником від Вашого імені. Підготовка додаткових угод до договору.
від 2-х робочих днів
Залиште запит
або зателефонуйте
Повідомте назву Будівельної компанії та наддайте юристу копії договору та документів
Очікуйте
3 робочі дні
Сплатіть послуги
Отримайте юридичну консультацію та письмовий узагальнюючий висновок
Приобретать квартиру на этапе строительства дома однозначно выгодно, а для многих это ещё и единственная возможность стать наконец-то собственником, а не арендатором жилья! Однако и количество афер в этой сфере уступает только количеству афер с банковскими депозитами. И хотя около 70% покупателей отдают предпочтение приобретению квартиры на первичном рынке, такие сделки заключаются без привлечения нотариуса. А это значит, что никто не выступает гарантом законности...
Читати далі...Якщо в пошуках нової квартири ви відвідаєте декілька офісів будівельників, то вас неодмінно здивує та обставина, що кожна компанія запропонує вам свій, відмінний від інших, договір і схему залучення коштів. Одні забудовники запропонують укласти попередній договір, інші пояснять в чому переваги договору купівлі-продажу майнових прав, а хтось працює виключно з цільовими облігаціями або закладними і так далі. Логічним постає запитання: чому стільки видів договорів, який спосіб...
Читати далі...З усіх можливих ризиків, які можуть з’явитись при купівлі житла на первинному ринку, більш всього покупців лякає можливість повторного продажу житла. Сумнівно відомі афери, де забудовник продавав одні й ті самі квартири декілька разів багатьох стримують від придбання нерухомості в недобудові.Незважаючи на те, що різні способи інвестування відрізняються за ступенем ризикованості, стовідсоткової захищеності не гарантує жодна з інвестиційних схем...
Читати далі...